Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminny Ośrodek Kultury w Kobylinie

Przenieś się do Włoch

Utworzono dnia 14.04.2023

ZAPRASZAMY NA PRZEDSTAWIENIE pt.: „Pieniądze to nie wszystko - milionowa Włoszka”
To blisko 90 minut dobrej zabawy w wykonaniu amatorskiegoTeatru Starszych Aktorów im. Heleny Papierskiej,działającego przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Janowcu Wielkopolskim

Diana (Kunegunda) postanawia odnowić swoją znajomość z Francesco (Jacek),kiedy to razem chodzili w Polsce do szkoły. Życie Diany tak się potoczyło, że obecnie mieszka we Włoszech, jednak jej serce jest blisko rodzinnego kraju. Marina i Susana to służące Diany, które dbają o porządek, ale też towarzyszą w każdym momencie życia. Do Włoch przylatuje Francesco z nadzieją, że Diana chce odwzajemnić miłosne zaloty - myli się, ponieważ został ściągnięty do pracy. Diana kupuje dużą działkę w Polsce, na której ma powstać poważna inwestycja. Działka znajduje się na wsi, w której żyją Gienia, Afrodyta, Janina i Adelajda. Właścicielem terenu jest Janina, która sprzedaje go Dianie, a ta daje wszystkim możliwość pracy podczas budowy, ale także po jej zakończeniu. Podczas otwarcia organizowane są pokazowe lekcje, a także koncert muzyczny, który zakłóca wcześniej nikomu nieznana Mietka. Spektakl z humorem, ale też przesłaniem, aby nie kupować przysłowiowego kota w worku. Aktorzy z Janowca Wielkopolskiego udowadniają, że metryka nie ma znaczenia!

Niekwestionowanymi gwiazdami tego spektaklu są: Irena Szalewska, Adam Meller, Małgorzata Bereźnicka, Zofia Będzitko, Renata Czerwińska, Danuta Ogórkiewicz, Joanna Chmielewska, Anna Gicala i Alicja Ośmiana.


Odpowiedzialnym za scenariusz, reżyserię i dobór muzyki jest dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Janowcu Wielkopolskim – Karol Nojgebauer
Realizacja dźwięku, światła, garderobiany to pracownicy MGOK –Natalia Rumel, Danuta Kozłowska-Nowak i Mikołaj Chojnacki.

Bilety do kupienia w Gminny Ośrodek Kultury w Kobylinie . Rezerwacja miejsc: 508646785
*Zniżka dla seniorów 60+

Nasza placówka

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 58

W poprzednim tygodniu: 82

W tym miesiącu: 251

W poprzednim miesiącu: 174

Wszystkich: 9673

Zegar