Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminny Ośrodek Kultury w Kobylinie

Król śląskich szlagierów na scenie GOK-u !

Utworzono dnia 26.09.2022

Plakat z informacją na temat nadchodzącego wydarzenia jakim jest koncert jacka silskiego

Jacek Silski
"Król śląskich szlagierów, nazywany też przez fanów polskim Julio Iglesiasem, podbija scenę. Wokalista, tuż obok Teresy Werner, jest jednym z najpopularniejszych artystów znanych na Śląsku. Jego utwory cieszą się dużą popularnością. Piosenkarz ma na swoim koncie aż 9 wydanych płyt i cieszy się niesłabnącą sympatią osób nie tylko pochodzących ze śląskiego regionu, ale i tych z całej Polski.

Jacek Silski pochodzi z Bytomia, nazywany jest królem śląskich szlagierów, a jego popularność można porównać w branży do rozpoznawalności nawet Teresy Werner. Wokalista śpiewa od najmłodszych lat, wydał 9 płyt, z czego 5 to jego autorskie dzieła, a 4 to przeboje Julio Iglesiasa oraz innych artystów latino. On sam często przez fanów nazywany jest ich polskim odpowiednikiem. Jacek Silski występował na scenach całego świata, między innymi w towarzystwie takich gwiazd jak Abba, Maryla Rodowicz czy Krzysztof Krawczyk. Ze względu na swoje pochodzenie i głos nazywany jest Śląskim Słowikiem."


 

 

Źródło: https://www.se.pl/slask/kim-jest-jacek-silski-krol-slaskich-szlagierow-podbija-scene-fani-sa-nim-zachwyceni-aa-1JnF-cX6x-mgob.html

Nasza placówka

Imieniny

Licznik odwiedzin:

W tym tygodniu: 46

W poprzednim tygodniu: 64

W tym miesiącu: 237

W poprzednim miesiącu: 251

Wszystkich: 7188

Zegar